“Центр здорової молоді” Україна

czm.com.ua

Робота в клініці лікування наркоманії та інших аддикций заснована на індивідуальному підході.
Програма реабілітації наркоманів в Україні розроблена на базі всесвітніх прогресивних методик психосинтеза.

Послуги

Лікування алкоголізма
Лікування наркоманії
Лікування ігроманії

“Центр здорової молоді” Україна

Центри реабілітації – це не тільки комфорт. Головне в них – програми реабілітації, орієнтовані на ресоціалізацію людей, які борються із залежністю. Чи не ізолювати людини від соціуму, а навпаки, правильно його соціалізувати, дати зрозуміти, що він – не ізгой, що народжений для щастя – основні принципи роботи наших реабілітаційних центрів для алко- та наркозалежних.

Ліцензії і Сертифікати

Коли мова йде про наших близьких, то тут немає місця компромісам, адже їх здоров’я – найголовніше. У нашому центрі “Центр здорової молоді” вони встануть на вірний шлях одужання і повернутися до суспільства, а найголовніше – до сім’ї! Досить відтягувати лікування! Приходьте до нас і ми Вам допоможемо!

Дізнайтеся про наших центрах реабілітації

Лікування наркоманії в Україні

Хворобливі залежності (адикції), непереборна тяга до вчинення певних дій, вживання психоактивних речовин в сучасному суспільстві перетворилися в гостру проблему. Наркоманія, алкоголізм, ігроманія – НЕ шкідливі звички, а захворювання, і вилікуватися від них можна тільки за допомогою фахівців. Оптимальні умови для корекції патологічних залежностей та повернення пацієнтів до повноцінного життя в суспільстві створені в “Центрі здорової молоді”.

Реабілітаційний центр CZM – перший крок до повноцінного життя

Реабілітаційний центр клініка для наркозалежних – одне з кращих в Україні установ, де здійснюється комплексне лікування і поетапна реабілітація осіб з хворобливою пристрастю до наркотичних речовин, а також алкоголю і азартних ігор.
Реабілітаційний центр виглядає як котеджне містечко, обстановка тут відповідає сучасним європейським стандартам. Персонал проходить ретельний відбір, пацієнтам реабілітаційного центру гарантовано дбайливе, тактовне ставлення. Лікувально-реабілітаційні заходи проводяться в обстановці, наближеній до санаторно-курортного відпочинку.

Реабілітаційний центр для наркоманів оснащена сучасним обладнанням для детоксикаційних процедур, подолання фізіологічної залежності. Також створені умови для соціальної реабілітації, занять творчістю, спортом. З пацієнтами працюють фахівці-медики та психологи, психотерапевти. Виключений контакт з оточенням, яке може спровокувати наркомана, алкоголіка повернутися до згубної звички. Важливу психологічну підтримку надають волонтери, які самі за допомогою нашого реабілітаційного центру пройшли нелегкий шлях позбавлення від хворобливих залежностей, їх приклад надихає інших.

Реабілітаційний центр “Центр здорової молоді”: Особливості лікування

Наркологическая клиника

У реабілітаційному центрі забезпечений індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Фахівці вивчають причини, що штовхнули пацієнта на шлях залежності (наркоманія, алкоголізм, ігроманія), виявляють мотиви його поведінки. Процес лікування хімічних залежностей, до яких відносяться наркоманія і алкоголізм, починається з детоксикації. У реабілітаційному центрі проводиться корекція обмінних порушень, які розвинулися за час зловживання психоактивними речовинами. Детоксикаційні процедури поєднуються з медикаментозною терапією, спрямованої на відновлення нормального функціонування пошкоджених наркотиками або етанолом органів.

Робота з тілесної складової проблеми – лише перша сходинка на шляху до реабілітації. Далі необхідно викорінити психологічну тягу до дурману, виявити проблеми, через які людина почала пити або вживати наркотики, і постаратися усунути їх. Якщо залежність поведінкова (не хімічним), типу ігроманії, реабілітація починається відразу з цього етапу, минаючи стадію корекції фізіологічних порушень.

Для початку людина повинна усвідомити свою проблему і прийняти необхідність лікування. У цьому йому допомагають бесіди з психологом, індивідуальні консультації. Створюється мотивація на проходження реабілітаційної програми. Далі підбираються оптимальні напрямки психотерапії та проводяться індивідуальні та групові заняття, тренінги. Корекційна, консультативна робота в реабілітаційному центрі проводиться не тільки з самим залежним, а й з його близькими, членами сім’ї, які нерідко страждають співзалежністю. У них виробляють правильні моделі поведінки по відношенню до людини, що встав на шлях зцілення. У самого пацієнта формується нова система цінностей, в якій немає місця згубних пристрастей.

Після завершення психологічної реабілітації настає етап ресоціалізації. Пацієнта чекає покинути реабілітаційний центр, повернутися до родини, роботи або навчання, навчитися вести повноцінне життя. Але і за стінами клініки він в будь-який момент може розраховувати на консультацію, допомогу співробітників реабілітаційного центру та волонтерів. Така підтримка сприяє успішній адаптації до життя в суспільстві.

Різновиди лікування

У реабілітаційному центрі проводяться індивідуальні та сімейні психологічні консультації, здійснюється просвітницька діяльність. З пацієнтами та членами їх сімей розмовляють священнослужителі, сексологи, медики, юристи, фахівці з сімейної терапії. Основні складові психологічної реабілітації:

  • лекції, бесіди на тему духовних і сімейних цінностей, лікнеп з питань сексуальної гармонії, профілактики ВІЛ та інфекційних захворювань;
  • тренінги особистісного росту;
  • різні різновиди психотерапії – арт-терапія, релакс-терапія;
  • кінезіотерапія – лікування рухом;
  • робота в групах взаємодопомоги, спілкування з волонтерами;

Лікування наркоманії в “Центрі Здорової Молоді”: чому ми?

Реабилитационный центр

У нашому реабілітаційному центрі для наркозалежних та осіб з алкогольною, гральної залежністю створені комфортні умови для проходження лікування та реабілітації. З пацієнтами працюють кваліфіковані фахівці, що володіють різними психотерапевтичними методиками. Здійснюється комплексна реабілітація по безлічі напрямків. Налагоджено контакти з мережею реабілітаційний центрів.

Ми допомагаємо сім’ям пацієнтів, вчимо долати співзалежність, при такому підході пацієнтові гарантована допомога і підтримка близьких після виходу з реабілітаційного центру. Ми також допомагаємо кожному розкрити свій потенціал. знайти заняття до душі, в разі необхідності сприяємо у працевлаштуванні. Колишні пацієнти “Центру здорової молоді” – дружна сім’я, готова підтримати тих, хто проходить реабілітацію в даний момент. Ми допомагаємо кожному пацієнтові сформувати нове коло спілкування, який утримає від повернення до старих зв’язків і зривів.

Як почати лікування разом з “Центром здорової молоді”

Реабилитационный центр в УкраинеВи або ваші близькі опинилися біля небезпечної межі, потрапили в полон згубної залежності? Ви не знаєте, де шукати вихід, до кого звернутися за допомогою? Просто зателефонуйте по одному з номерів на сайті, і вам підкажуть, де знаходиться найближчий реабілітаційний центр, куди можна записатися на консультацію. До ваших послуг:

  • безкоштовна консультація;
  • комплексні програми реабілітації з проживанням, харчуванням, організацією дозвілля за доступними цінами;
  • робота з сім’ями пацієнтів;
  • підтримка в режимі 24/7.

Гарантуємо повну конфіденційність!

“Центр здорової молоді” допоможе пройти тернистий шлях позбавлення від залежності і повернутися до повноцінного життя.