Центр Здоровой Молодежи - Украина Реабілітаційний центр у Софіївській Борщагівці

Реабілітаційний центр у Софіївській Борщагівці

Центр Здоровой Молодежи - Украина Реабілітаційний центр у Софіївській Борщагівці

Реабілітаційний центр, розташований в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, на вулиці Юрія Гагаріна, надає послуги проходження курсу психо-соціальної реабілітації у VIP-умовах.  Це 2х-поверховий котедж підвищеної комфортності з басейном, тренажерною залою, комфортними спальними умовами та просторою територією у дворі, де для учасників реабілітаційного процесу часто організовують групи та активні ігри на свіжому повітрі. Також даний центр має двох постійних жителів-це дві вівчарки, які проживають у спеціально обладнаному вольєрі на задньому дворику будинку.

Центр Здоровой Молодежи - Украина Реабілітаційний центр у Софіївській Борщагівці

Терапевтичний процес одужання від хвороби залежності в даному центрі базується на 12-кроковій програмі, і передбачає дотримання діючого графіку дня, режиму харчування, фізичних навантажень, навчання, відпочинку та сну. Такий режим виробляє у залежної людини дисциплінованість, структурованість його особистості та закладає навички тайм-менеджменту, які є такими необхідними для сучасної людини. Окрім основних психотерапевтичних груп, хлопці та дівчата також мають можливість приділяти час своєму здоров’ю та фізичній формі. У той час, як представники сильної половини можуть відвідати тренажерний зал, леді мають можливість позайматися йогою з професійним тренером, який спеціально приїжджає на реабілітаційний центр для проведення занять. Також варто зазначити, що у центрі в Софіївській Борщагівці усіх клієнтів в обов’язковому порядку забезпечують повноцінним збалансованим триразовим харчуванням та відповідною медичною допомогою у разі потреби.

Центр на Борщагівці не дарма вважається найкращим реабілітаційним центром Київського регіону за комфортністю умов проживання. Тому, не дивно, що досить часто його відвідують різні зоряні гості, які приїжджають підтримати молодь, яка щодня проводить титанічну працю над собою у битві зі страшним ворогом – залежністю.

Ще однієї не малозначимой особливістю даного центру є те, що він має відповідні умови для роботи у напрямку психо-соціальної корекції з неповнолітніми. На жаль, у наш час дитяча та підліткова наркоманія набула небачених раніше масштабів, і по допомогу у лікуванні залежності до фахівців Центру Здорової Молоді все частіше звертаються батьки саме неповнолітніх залежних. Для проведення психотерапевтичної роботи з юними клієнтами у даному центрі була розроблена спеціальна програма, адаптована під специфіку дитячої залежності. Також в процесі всього терміну проходження програми неповнолітнім забезпечується якісна медична допомога в разі потреби;  і, що важливо – вони не будуть відірвані від загального освітнього процесу, тому що вони матимуть можливість продовжувати навчання дистанційно під строгим контролем співробітників центру з подальшою атестацією навчальним закладом, в якому вони проходять офіційне навчання.  З неповнолітніми працюють фахівці, які проходили спеціальне навчання у державному реабілітаційному центрі для неповнолітніх, а також досвідчені дитячі психологи та психотерапевти.  Засновниками та фахівцями Центру Здорової Молоді у даному центрі була створена максимально комфортна та домашня обстановка з метою зниження рівня стресу та дискомфорту, які могли виникнути у неповнолітніх залежних у зв’язку зі вживанням психоактивних речовин та переживанням синдрому відміни вживання речовини (абстинентного синдрому).

 Ми рекомендуємо даний центр для проходження програми психо-соціальної реабілітації, як неповнолітнім, або навіть дітям, так і іншим залежним людям, для яких важливу роль відіграє комфорт та зручність.

Ваше здоров'я починається тут

Подзвоніть нам:

+38 (044) 362-28-29

+38 (050) 327-37-57

Або вкажіть своє питання нижче і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом:

* Поля, обов'язкові для заповнення.