• youtube channel
  Наш канал в Youtube
 • czm.kiev@gmail.com Напишите нам
 • КиевУкраина

Реабілітаційний центр в Одесі – лікування залежностей

Реабілітаційний центр в Одесі здійснює лікування алкогольної, наркотичної, ігрової залежності з подальшою реабілітацією. Співзалежних члени сімей пацієнтів також можуть отримати кваліфіковану допомогу і пройти курс психотерапії в Одеському CZM.

Як здійснюється лікування в CZM Одеси

Лікування і реабілітація в Одеському «Центрі здорової молоді» проводяться із застосуванням сучасних методик. Здійснюється комплексний підхід, поєднання медикаментозної, апаратної терапії і психотерапії забезпечує найкращий ефект. Для кожного розробляється оптимальна програма. Реабілітація починається з усвідомлення пацієнтом проблеми і добровільного прийняття рішення про проходження терапії. Цьому сприяють мотиваційні консультації психологів.

Лікування наркоманії в Одесі

Лікування наркоманії, як правило, починається з детоксикаційних процедур, зняття абстинентного синдрому. Після курсу, спрямованого на подолання фізичної залежності від наркотиків, пацієнт проходить в реабілітаційному центрі CZM програму подальшої реабілітації. Лікування наркоманії в Одесі на увазі:

 • виявлення і усунення проблем, які підштовхнули людину до вживання наркотиків;
 • формування мотивації до здорового способу життя;
 • формування нової системи цінностей і кола спілкування;
 • навчання навичкам життя в суспільстві, адекватним моделям поведінки в сім’ї.

 

Лікування алкоголізму в Одесі

Лікування алкоголізму найбільш ефективно, якщо розпочато на ранній стадії, а й у пацієнтів із запущеними формами захворювання є шанс. Програма реабілітації розробляється в індивідуальному порядку з урахуванням стажу алкоголізму, особливостей особистості, проблем, які спровокували захоплення алкоголем. Сучасні детоксикаційні процедури та інші методи медикаментозної терапії забезпечують максимально безболісне зняття абстинентного синдрому.

Але основна складова лікування алкоголізму в Одесі – подальша психологічна реабілітація та ресоціалізація. Цьому сприяють бесіди з психологами, психотерапевтами, представниками церкви, волонтерами, які подолали залежність. У пацієнта формують правильні моделі мислення і поведінки, допомагають подолати психологічну тягу до алкоголю.

Як почати лікування разом з “Центром здорової молоді” в Одесі

Фахівці реабілітаційного центру Одеси надають консультації в стінах CZM або на дому. Для запису на консультацію в зручний час необхідно зателефонувати або відправити запит на електронну пошту. До ваших послуг:

 • безкоштовні консультації та доступні ціни на лікування;
 • індивідуальні програми;
 • комфортабельні умови і повна конфіденційність;
 • робота з сім’ями залежних.

Почніть будувати нове щасливе життя з Одеським «Центром здорової молоді»!

12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Наркологическая клиника