• youtube channel
  Наш канал в Youtube
 • czm.kiev@gmail.com Напишите нам
 • КиевУкраина

Реабілітаційний центр в Полтаві – лікування залежностей

Мережа наркологічних клінік «Центр здорової молоді» (CZM) охоплює всю Україну, є що належить до неї реабілітаційний центр в Полтаві. Тут надають комплексну анонімну допомогу особам з хворобливими залежностями і їх близьким.

Стандарти лікування в реабілітаційному центрі Полтави

У Полтавському центрі CZM здійснюється добровільне лікування пацієнтів з хімічними і нехімічними залежностями. Створена комфортна в побутовому і психологічному плані обстановка, виключений контакт хворого з оточенням, яке може спровокувати зрив. Складові терапії:

 • застосування медикаментів і апаратних процедур для детоксикації, нормалізації обмінних процесів, усунення фізичної залежності від психоактивних речовин;
 • усунення психологічних коренів залежності, формування нової моделі мислення і поведінки;
 • вироблення навичок, необхідних для адаптації пацієнта до життя в суспільстві (ресоціалізації).

Лікування наркоманії в Полтаві

Позбавлення від наркотичної залежності здійснюється за участю наркологів, психологів-аддіктологія, фахівців з різних напрямів психотерапії. Відмова від наркотиків супроводжується важкими розладами психоемоційної сфери, які вимагають медикаментозної корекції. Паралельно з медикаментозним лікуванням наркоманії в Полтаві здійснюється психотерапевтичний вплив на пацієнта. Крім медиків і психологів він спілкується з представниками духовенства, волонтерами з числа колишніх наркоманів.

Лікування алкоголізму в Полтаві

Залежність від алкоголю формується на фізіологічному і психологічному рівні, перша складова досить добре піддається корекції. Але лікування тіла малоефективно, якщо не будуть усунені психологічні проблеми. Вони можуть полягати в особистому житті, сімейних відносинах або роботі, з урахуванням цього розробляється індивідуальна програма психологічної реабілітації. Найчастіше психотерапевт працює не тільки з алкозалежним, але і з членами його сім’ї. Проходження курсу лікування алкоголізму в Полтаві створює передумови до успішної ресоціалізації.

Як почати лікування разом з «Центром здорової молоді» в Полтаві
Для отримання консультації, з якої починається курс терапії і реабілітації, достатньо зателефонувати або написати нам:

 • консультація надається безкоштовно, ціни на лікування демократичні;
 • центр оснащений відповідно до сучасних стандартів;
 • можливо початок лікування на будь-якій стадії хвороби.
 • Полтавський CZM – ваш надійний союзник у справі боротьби зі згубними залежностями!

12345 (5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Наркологическая клиника