• youtube channel
    Наш канал в Youtube
  • czm.kiev@gmail.com Напишите нам
  • КиевУкраина

Реабілітаційний центр в Рівному – лікування залежностей

Професійну допомогу в подоланні хворобливих хімічних і поведінкових залежностей, повернення до повноцінного здорового життя можна отримати в реабілітаційному центрі Рівного. Як і в інших клініках мережі CZM, тут застосовуються сучасні світові стандарти лікування.

Як лікують в реабілітаційному центрі Рівного

Робота міжнародної мережі «Центр здорової молоді» будується на принципах аддіктології (розділ медицини, що вивчає залежності). Один з основних принципів – лікування повинно бути добровільним і усвідомленим. Мотиваційні консультації психологів-аддіктологія допомагають пацієнту прийняти правильне рішення. Медикаментозний підхід до лікування поєднується з психотерапевтичним, застосовуються різні форми немедикаментозної терапії.

Лікування наркоманії в Рівному

Сучасне обладнання і добре зарекомендували себе медикаменти дозволяють в стислі терміни повністю очистити організм від наркотиків і допомагають максимально безболісно перенести абстиненцію (ломку). Лікування наркоманії в Рівному спрямоване не тільки на оздоровлення тіла, а й на вирішення психологічних проблем. Для запобігання рецидивам необхідно усунути причини виникнення залежності. Цьому сприяє психологічна діагностика, консультування, терапія і корекція.

Лікування алкоголізму в Рівному

Подолання фізичної тяги до спиртного, нормалізація зміненого в результаті регулярної інтоксикації алкоголем метаболізму – перший крок на шляху лікування алкоголізму в Рівному. На наступному етапі виявляються психологічні, особистісні, сімейні проблеми, які підштовхнули людину до вживання алкоголю, і намічаються шляхи їх вирішення. У пацієнта формується мотивація на здоровий спосіб життя, нова система цінностей і інтересів, нові моделі поведінки в типових ситуаціях.

Як почати лікування разом з «Центром здорової молоді» в Рівному

Якщо вам потрібна допомога медиків і психологів, просто зателефонуйте або напишіть нам. CZM гарантує анонімність, а перша консультація проводиться безкоштовно. Вас чекають:

  • досвідчені фахівці;
  • затишні кімнати, тренажерний зал, умови для занять творчістю;
  • волонтери, надихаючі особистим прикладом;
  • бесіди з лікарями, юристами, священиками, відповіді на хвилюючі вас питання;
  • розуміння, допомогу і підтримка.

Переступивши поріг Рівненського «Центру здорової молоді», ви зробите крок до нового щасливого життя!

12345 (7 оценок, среднее: 4,29 из 5)
Loading...
Наркологическая клиника