• youtube channel
  Наш канал в Youtube
 • czm.kiev@gmail.com Напишите нам
 • КиевУкраина

Реабілітаційний центр в Запоріжжі – лікування залежностей

Реабілітаційний центр в Запоріжжі надає послуги лікування і реабілітації пацієнтам з алкогольною, наркотичною, ігровою залежністю. У «Центрі здорової молоді» (CZM) також допомагають членам їх сімей в подоланні співзалежності та формуванні конструктивних моделей поведінки.

Підхід до лікування в CZM Запоріжжя

Основні принципи лікування залежностей в реабілітаційному центрі Запоріжжя – добровільне, усвідомлене рішення пацієнта, анонімність, поєднання комплексного підходу з індивідуальним. Співробітники наркологічної клініки не обмежуються подоланням фізичної залежності від психоактивних речовин. Виявляються причини, які підштовхнули пацієнта до вживання наркотиків або зловживання алкоголем, і формується нова система цінностей. Обстановка реабілітаційного центру в Запоріжжі продумана, тут відсутні провокуючі фактори, виключені небажані контакти. Навпаки, створено коло спілкування, завдяки якому рішучість пацієнта позбутися від залежності міцніє. Є можливість займатися цікавою і корисною діяльністю, творчістю, спортом.

Лікування наркоманії в Запоріжжі

Лікування наркоманії в Запоріжжі включає в себе медикаментозну корекцію фізіологічних порушень, психотерапевтичну та психокоректувальну роботу з самим залежним і членами його сім’ї. Виявляється корінь проблеми, формуються нові установки, цінності, навички, коло спілкування. Залежно від особистісних особливостей і проблем психотерапія може бути спрямована на:

 • підвищення самооцінки;
 • навчання методам релаксації без уживання психоактивних речовин;
 • формування навичок конструктивного спілкування з оточуючими.

Лікування алкоголізму в Запоріжжі

Лікування здійснюється із застосуванням медикаментозних препаратів, фізіотерапевтичних та психотерапевтичних методик. Залежно від стану пацієнта на момент звернення до Запорізького CZM йому може бути надана допомога в знятті похмілля, вихід із запою, подоланні синдрому відміни. Паралельно з алкозалежним працює психолог, мотивує його на продовження курсу лікування і реабілітації, роз’яснює небезпеку подальшого вживання спиртного і важливість повної відмови від нього. Після отримання поінформованої згоди пацієнта на лікування алкоголізму в Запоріжжі для нього в індивідуальному порядку розробляється оптимальна програма реабілітації.

Як почати лікування разом з “Центром здорової молоді” в Запоріжжі

Зателефонуйте в реабілітаційний центр Запоріжжя або напишіть нам на електронну пошту для отримання безкоштовної консультації у зручний для вас час. У разі необхідності фахівці-за мотиваційному консультування виїжджають на будинок. У «Центрі здорової молоді» можна:

 • пройти повний курс лікування і реабілітації за доступними цінами;
 • обзавестися новими друзями і однодумцями;
 • оздоровити обстановку в сім’ї завдяки сеансів сімейної психотерапії;
 • навчитися вирішувати свої проблеми без алкоголю і наркотиків.

Запорізький «Центр здорової молоді» – це ваш шанс на нове щасливе життя!

12345 (8 оценок, среднее: 4,38 из 5)
Loading...
Наркологическая клиника