• youtube channel
    Наш канал в Youtube
  • czm.kiev@gmail.com Напишите нам
  • КиевУкраина

Реабілітаційний центр в Житомирі – лікування залежностей

Якщо вам або вашим близьким необхідна допомога в подоланні хворобливої ​​залежності від психоактивних речовин або азартних ігор, її нададуть в реабілітаційному центрі Житомира, що належить до міжнародної мережі CZM ( «Центр здорової молоді»).
Лікування наркоманії в Житомирі

Як здійснюється лікування в реабілітаційному центрі Житомира

Лікування в реабілітаційному центрі проводиться на добровільних засадах, з дотриманням анонімності. Хворобливі залежності (адикції) – проблема на стику медицини та психології. Тому для їх подолання вдаються до медикаментів, фізіотерапії та психотерапії. У реабілітаційному центрі Житомира створені умови для занять спортом, творчістю, трудотерапії. Ці активності допомагають відволіктися від думок про випивку або наркотики, створюють основу для успішної ресоціалізації (повернення в суспільство).
Лікування Наркоманії

Лікування наркоманії в Житомирі

Лікування наркоманії в Житомирі починається з медикаментозної корекції залежності і супутніх порушень в організмі. Наступний етап – вибір оптимальної для конкретного пацієнта програми психотерапії. Реабілітації сприяють консультації психолога, тренінги міжособистісного спілкування та особистісного зростання, сеанси релаксації, арт-терапії. Кінцева мета лікування – формування гармонійної особистості, адаптованої до життя в суспільстві і не потребує наркотики для вирішення своїх проблем.

Лікування алкоголізму в Житомирі

Очищення організму від етанолу і токсичних продуктів його розпаду, корекція порушеного внаслідок тривалого зловживання алкоголем метаболізму, перебудова нервової системи, яка звикла до стимуляторів – перші кроки на шляху до лікування алкоголізму в Житомирі. Медикаментозне і апаратне вплив на пацієнта доповнюється психотерапією. Одне з найбільш ефективних для корекції залежностей напрямків – когнітивно-поведінкова терапія, застосовуються і інші методики, лікування индивидуализировано.
лікування разом з «Центром здорової молоді» в Житомирі

Як почати лікування разом з «Центром здорової молоді» в Житомирі

Для отримання анонімної безкоштовної консультації достатньо зателефонувати до Центру по телефону або написати на електронну пошту. CZM це:

  • умови, наближені до санаторним;
  • високий рівень матеріального оснащення та кваліфікації фахівців;
  • підтримка волонтерів, групи взаємодопомоги;
  • програми освіти, підвищення духовності;
  • націленість на результат.

Життя без залежностей, здоров’я і благополуччя, любов близьких і повагу оточуючих – всього цього можна домогтися за «Центром здорової молоді».

12345 (7 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...
Наркологическая клиника