Реабілітаційний центр у Львові – лікування залежностей

Лікування осіб з алкогольною, наркотичною, ігровою залежністю, допомога їхнім близьким в подоланні співзалежності – такий спектр послуг реабілітаційного центру у Львові. Даний РЦ входить в мережу «Центр здорової молоді» (CZM) і здійснює лікування і реабілітацію відповідно до світових стандартів.

Реабілітаційний центр у Львові

Особливості лікування в реабілітаційному центрі Львова

Залежним пацієнтам і членам їх сімей в реабілітаційному центрі надається анонімна допомога. Крім корекції фізіологічної залежності і пов’язаної з нею органічних порушень фахівці клініки проводять психокоректувальну і психотерапевтичну роботу за індивідуальними програмами. Вона спрямована на виявлення та усунення кореня проблеми, формування нових цінностей, навичок, поведінкових моделей. Підсумком терапії стає ресоціалізація, тобто адаптація до життя в суспільстві.

Лечение наркомании во Львове

Лікування наркоманії у Львові

Детоксикація, корекція метаболічних розладів і відхилень в роботі нервової системи – важливий, але не головний етап лікування наркоманії у Львові. Повний зцілення можливо тільки в разі викорінення психологічних проблем, які пацієнт намагався вирішувати за допомогою наркотиків. Його навчають іншим методам вирішення проблем, формують установку на повну відмову від наркотиків. В результаті терапії у людини з’являється нове коло спілкування та інтересів, альтернативна система цінностей, в якій наркотиків не місце.

Лечение зависимости во Львове

Лікування алкоголізму у Львові

За тією ж схемою здійснюється лікування алкоголізму у Львові. Тяга до алкогольних напоїв може придушуватися шляхом формування відрази чи страху, блокування сприйнятливих до етанолу рецепторів. Але таке лікування обов’язково має спиратися на усвідомлене рішення самого пацієнта зав’язати з випивкою. Для цього в його житті повинні з’явитися більш важливі цінності, цілі, інтереси. В ході лікування людина усвідомлює, що дозвілля може бути захоплюючим без алкоголю, а від проблем слід не тікати, задурманила свідомість, а вирішувати їх. Навчання конструктивним методам вирішення різних життєвих проблем – одна зі складових психотерапії.

Як почати лікування разом з «Центром здорової молоді» у Львові

Запис на безкоштовну консультацію в реабілітаційному центрі здійснюється по телефону або електронній пошті. CZM пропонує:

  • сучасний підхід до лікування;
  • створення комфортної, сприятливою для реабілітації обстановки;
  • повний цикл терапії від детоксикації до ресоціалізації;
  • доступні ціни;
  • індивідуальні програми.

Зверніться в «Центр здорової молоді» сьогодні, і вже завтра ви зміните своє життя на краще!