Темна сторона «селфі»: висновки психіатрів ‍⚕️

Nov 19, 2018

У наш час, коли заглядаєш в соціальні мережі, можна дізнатися про людину все, починаючи з того, що вона їла сьогодні, учора і позавчора на сніданок, і закінчуючи її любовними пригодами, починаючи з першого класу. Але, напевно, найулюбленішим способом демонстрації себе коханого суспільству – є «селфі».

Центр Здоровой Молодежи - Украина Темна сторона «селфі»: висновки психіатрів ‍⚕️

Якщо раніше “селфі” можна було зустріти тільки на сторінках гламурних світських левиць, то сьогодні не один справжній чоловік, що поважає себе, не може дозволити собі не мати хоча б парочки “селфі-фоток” в спортзалі, на полюванні, і, звичайно ж – в машині. Сучасний соціум практично одноголосно змирився і прийняв цю модну хвилю. А ось американські психіатри дотримуються зовсім іншої думки.

Центр Здоровой Молодежи - Украина Темна сторона «селфі»: висновки психіатрів ‍⚕️ Вони офіційно визнали “селфі” психічним розладом. Такого висновку дійшла Американська психіатрична асоціація (АПА), давши назву цьому феномену “селфітіс” (selfities). Фахівці визначають цей розлад, як обсессивно – кампульсивне бажання фотографувати самого себе і викладати ці фотографії в соціальних мережах. Психіатри стверджують, що таким чином людина прагне заповнити внутрішню порожнечу, підняти занижену самооцінку і відчути себе потрібним і важливим.

Фахівці АПА виділяють три рівні цього розладу :

  1. Пограничне “селфітіс”. На цій стадії людина відчуває необхідність фотографувати самого себе не менше трьох разів на день. При цьому вона не відчуває гострої необхідності викладати ці фотографії в соціальні мережі. Вона може просто зберігати їх на телефоні.
  2. Гостре “селфітіс”. Тут людина вже не просто фотографує себе три рази на день, але й відчуває сильну потребу в розміщенні своїх фотографій в соціальних мережах.
  3. Хронічне “селфітіс”. При хронічному “селфітіс” людина відчуває неконтрольоване одержиме бажання фотографувати себе днями і ночами, при цьому обов’язково розміщуючи в соціальних мережах кожну фотографію.

Центр Здоровой Молодежи - Украина Темна сторона «селфі»: висновки психіатрів ‍⚕️

Зокрема, фотографії себе в процесі зайняття спортом, на пробіжках, в спортзалах, або у басейнах учені визначають, як нарцисичний розлад особистості, який є досить серйозним психічним захворюванням.

Ви, напевно, вже полізли в соціальні мережі, щоб терміново видалити усі свої “селфі”. Не поспішайте – усі ми трохи божевільні.)) Просто пам’ятайте про важливість правильної розстановки пріоритетів.

Залишайтеся собою, цінуйте справжнє і будьте щасливі!

Центр Здоровой Молодежи - Украина Темна сторона «селфі»: висновки психіатрів ‍⚕️

Горяча лінія з питань алкоголізму, наркоманії і ігроманії:

+38(044) 362-28-29

+38(050) 327-37-57

https://czm.com.ua/

ТВЕРЕЗІСТЬ – ВИБІР СИЛЬНИХ!

#CZM#ХимическаяЗависимость#ЛечениеЗависимости#ЛечениеАлкоголизма #ЛечениеНаркомании#ЛечениеИгромании#Наркомания #Алкоголизм #Игромания#Реабилитация #rehabilitation#rehab #РеабилитацияНаркозависимых#РеабилитационныйЦентр#ГорячаяЛиния

Новини Темна сторона «селфі»: висновки психіатрів ‍⚕️