Про центр

Центр реабілітації наркоманів і алкоголіків в Україні

Робота в клініці лікування наркоманії та інших аддикций заснована на індивідуальному підході. Програма реабілітації наркоманів в Україні розроблена на базі всесвітніх прогресивних методик психосинтеза. Прогредієнтний стан, викликаний наркотичним сп’янінням, проходить три етапи:

  • змінюється реактивність;
  • з’являється психічна залежність;
  • спостерігається загальний наркотичний синдром;
  • проявляються наслідки хронічної наркотизації.

На початковому етапі вживання, який, найчастіше починається через протест особистості проти загальноприйнятих правил і норм, бажання випробувати ейфорію, людина вживає наркотичну речовину в перший раз. Далі все наркотики мають властивість до прояву толерантності. Спостерігається тахифилаксия – для отримання психоемоційних відчуттів необхідно збільшення дози. Речовини перестають діяти і акти споживання збільшуються.

Психологи, психіатри та лікарі клініки для наркозалежних успішно ресоціалізіруют постраждалих від згубного впливу отруйних речовин на психоемоційному та фізичному рівнях. Завдання наших фахівців: створити доброчинну грунт на тілесному рівні, запустити процес детоксикації організму під час абстинентного синдрому.

Наркологічний центр в Києві забезпечує комфортні умови перебування всім хто звернувся. Обстановка нашої клініки лікування наркозалежності в своєму розпорядженні, заспокоює. Кожна людина відчуває себе комфортно і захищено.
Центр реабілітації алкоголіків в Києві діє за тією ж схемою: нівелювання абстинентного синдрому і робота з псіхосостоянімі. Як показала практика, найбільш дієвими способами повернення людини до повноцінного життя є творчі техніки і спортивні заняття. Фізичні навантаження сприяють виробленню гормонального коктейлю, який позитивно впливає на емоційну сферу. При правильній мотивації, відбувається заміщення пріоритетних дій на спорт. Ми є одним з кращих безкоштовних центрів реабілітації алкоголіків в Києві і Україні в цілому.

Центр здоров’я і реабілітації Київ

Обстановка лікарні облаштована у вигляді котеджу. В інтер’єрі немає навіть натяку на наркодиспансери минулого століття. Доступ до інтернету, телебачення, комфортабельний спортзал, розуміє персонал створюють атмосферу домашнього затишку. Задіяні волонтери, які самі колись мали проблеми з наркоманією, алкоголізмом, на добровільних почав повертаються до нас, щоб поділитися досвідом і переживаннями з тими, хто ще тільки на початку шляху. З цієї причини реабілітація наркозалежних в Києві проходить м’яко, комфортно.

Діючи по всій Україні, безкоштовні реабілітаційні центри для наркозалежних врятували не один десяток життів. Наші фахівці вміють підібрати правильні слова, щоб переконати людину в необхідності проходження лікування. Запишіться на консультацію, і Ви побачите, як ваше життя або життя рідної людини зміниться.