Центр Здоровой Молодежи - Украина Надання термінової наркологічної допомоги

Надання термінової наркологічної допомоги

Центр Здоровой Молодежи - Украина Надання термінової наркологічної допомоги

У реабілітаційному Центрі здорової молоді пацієнтам пропонується цілодобова, грамотна і конфіденційна швидка наркологічна допомога. Відділення екстреної медицини надає послуги кваліфікованих профільних фахівців і наркологів в домашніх умовах.

Швидка допомога

Залежно від стану пацієнта запросити можна одного лікаря або цілу бригаду медиків. Фахівці мають в арсеналі необхідні медикаментозні препарати, обладнання, інноваційні методики, досвід і професіоналізм.

Вдома надаються такі послуги, як визначення ступеня наркотичного отруєння, проведення детоксикації, зняття ломки, стабілізація психоемоційного стану, відновлення оптимального водно-електролітного балансу.

Паралельно фахівці проводять лікування, спрямоване на усунення клінічно ознак, супутніх захворювань, що протікають в хронічній формі. Для цих цілей застосовується медикаментозна терапія, крапельниці, прийом спеціальних вітамінно-мінеральних комплексів.

Працюють фахівці і з психоемоційним станом хворого, прагнучи стабілізувати і вирівняти його. Після того як перші заходи вжито, і людині стає краще, з ним і членами його сім’ї проводяться мотивують бесіди, що дозволяють усвідомити наявність проблеми і прийняти рішення щодо подальшого стаціонарного лікування.

При наявності згоди з боку хворого може бути проїду додаткова діагностика, подальша госпіталізація, доставка в клініку.

Екстрена наркологічна допомога

Центр Здоровой Молодежи - Украина Надання термінової наркологічної допомоги

Термінова наркологічна допомога необхідна наркозалежним, оскільки в стані сильного наркотичного сп’яніння, інтоксикації пацієнт стає не адекватний, спотворено сприймає реальність. У такому стані він може накласти на себе руки, злочин, нанести шкоду собі або іншим.

Небезпечна і передозування наркотиків, отруєння, що несуть потенційну небезпеку не тільки здоров’ю, але й життю хворого.

Абстинентний синдром, відомий як наркотична ломка, теж є критичним станом, що вимагає лікарської допомоги. Самостійно подолати подібний прояв, впоратися з бажанням прийняти чергову дозу наркотику практично неможливо. Це вкрай ризиковано.

Абстинентний синдром може стати причиною таких ускладнень, як бойовий шок, зупинка дихальної функції, розвиток коматозного стану, ниркової, печінкової, серцевої недостатності, судомного синдрому.

Навіть після короткочасної ремісії настає загострення, сила його залежить від ступеня і тяжкості хімічних речовин, які приймав хворий. При відсутності своєчасної медичної допомоги ймовірно наступ загибелі людини.

Екстрене лікування наркоманії необхідно в наступних випадках:

  1. Абстинентний синдром.
  2. Сильна наркотична інтоксикація.
  3. Передозування наркотичних речовин.
  4. Нервові зриви.
  5. Психологічні напади.

Термінова наркологічна допомога на дому

Клініка Центр здорової молоді пропонує профільну екстрену наркологічну допомогу в домашніх умовах. Запросити фахівця, отримати першу консультацію можна в телефонному режимі, в будь-який час доби.

Лікарі клініки проведуть діагностику, оцінять тяжкість стану наркозалежного і вживатимуть усіх необхідних заходів для його відновлення. Кожному пацієнту гарантовано дотримання політики конфіденційності та виключно індивідуальний підхід.

Центр Здоровой Молодежи - Украина Надання термінової наркологічної допомоги

Володимир Володимирович Ярий

Головний лікар КМНКЛ "Соціотерапія"

Ваше здоров'я починається тут

Подзвоніть нам:

+38 (044) 362-28-29

+38 (050) 327-37-57

Або вкажіть своє питання нижче і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом:

* Поля, обов'язкові для заповнення.